O výuce

Angličtina pro začátečníky i pokročilé

Už jste si někdy představili, o kolik by byl Váš život jednodušší, kdybyste mluvili cizím jazykem plynně?  Scházela Vám slovní zásoba v zaměstnání či na dovolené? Nebo jen potřebujete dodat sebevědomí při konverzaci?
Málokdo si se studiem jazyka vystačí sám.  Jsme tu od toho, abychom Vám zjednodušili cestu k celoživotnímu rozvíjení se v této oblasti. Nabízíme kurzy všech úrovní, od úplných začátečníků až po konverzaci.

Proč si vybrat JS Obzor

Zakládáme si na kvalitních vyučovacích postupech a výběru správných lektorů, kteří naše studenty dokáží patřičně motivovat. Našim cílem je zautomatizovat Vám užívání cizího jazyka, schopnost myslet, reagovat a bez ostychu hovořit.
Klademe důraz na správné vysvětlení gramatiky, porozumění, mluvené slovo, prohlubování a využívání slovní zásoby pomocí her či jiných aktivit. Nezaměřujeme se jen na povrchovou výuku, zacházíme do hloubky a máme dostatek trpělivosti pro každého studenta.

Jak a do jakého kurzu se přihlásit

Jak probíhá přihlášení? Jednoduše – telefonicky, emailem nebo kontaktním formulářem. Po vyplnění formuláře Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější kurz a potvrdíme účast na vybrané hodině. Zdarma můžete navštívit ukázkovou hodinu.
Jazyková škola Obzor Vám nabízí dva typy výuky – skupinovou a individuální. Výhodou skupinových kurzů je studium v kolektivu, poznání nových lidí a finanční příznivost. Individuální výuka je kompletně přizpůsobena Vašim časovým a jakýmkoli speciálním potřebám. Vedeme rovněž kurzy pro děti.

Proč studovat cizí jazyk

•     Pokoušeli jste se o zlepšení již dříve, ale neměli jste dostatek vůle?
•     Hledáte užitečnou volnočasovou aktivitu pro sebe či své dítě?
•     Chcete přestat s odkládáním a začít se studiem nového jazyka hned?
•     Učit jste se již začali, ale cítíte se nejistí, když musíte promluvit?

V našem zájmu je poskytnout Vám nejen základy jazyka, ale i jistotu v jejho užívání. Rádi Vás přivítáme na našich pololetních kurzech, do nichž se můžete přihlásit kdykoli během roku. Nabízíme také doučování matematiky, češtiny a jiných předmětů.

Harmonogram kurzů

Začátečníci

Tento kurz je určen pro studenty, kteří začínají s angličtinou zcela od začátku, nepředpokládá se žádná nebo minimální znalost jazyka.

Učebnice pro samouky, LEDA

Falešní začátečníci

Tento kurz je určen pro studenty, kteří s angličtinou již kdysi začínali, učili se krátce nebo začínali víckrát. Předpokládaná znalost základní slovní zásoby (rodina, barvy, číslovky) a gramatiky (sloveso být, časování sloves, zápory, otázky).

Učebnice pro samouky (od 5.lekce), LEDA

Mírně pokročilí

Tento kurz je určen pro studenty, kteří již ovládají minulý čas, dokáží se vyjádřit k základním tématům (hovořit o svých zájmech, rodině, víkendu atd.). Kurz klade důraz na rozšiřování slovní zásoby, znalosti gramatiky, mluvení, poslech a porozumění.

Učebnice Face2Face Pre-Intermediate

Středně pokročilí

Tento kurz je určen pro studenty, kteří znají gramatiku, umí se vyjádřit, ale chtějí se zdokonalit ve slovní zásobě, porozumění a konverzaci na různá témata a upevnit si některé gramatické jevy.

Učebnice Face2Face Intermediate

Pokročilí/Konverzace

Tento kurz je určen pro pokročilé studenty, kteří chtějí především konverzovat a zdokonalit si slovní zásobu.

Učebnice Face2Face Upper-Intermediate

Ukázková hodina zdarma

Abyste získali představu, jak skutečná výuka probíhá, máte jedinečnou možnost navštívit zdarma ukázkovou hodinu. Přijďte se nezávazně podívat na průběh běžného dne našeho kurzu. Takto se přesně dozvíte, co za své školné dostanete.

 • * pole označené hvězdičkou jsou povinná.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ZŠ Nad Přehradou

 • Nad Přehradou 469
 • Petrovice
 • Praha 10

Knihovna Uhříněves

 • Nové náměstí 1251
 • Uhříněves
 • Praha 10

ZŠ Veronské náměstí

 • Veronské náměstí 20/391
 • Petrovice
 • Praha 10